usługi i produkty specjalne

Witamy w naszym nowym dziale - USŁUGI I PRODUKTY SPECJALNE  

W odpowiedzi na rosnącą ilość zapytań dotyczących realizacji indywidualnych projektów i nowych nietypowych pomysłów utworzyliśmy dział zajmujący się opracowaniem i wykonaniem dla Państwa w zasadzie każdego produktu zbudowanego z metalu, tworzyw konstrukcyjnych i kompozytów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, składającym się z obrabiarek sterowanych numerycznie, konwencjonalnych, 4-osiowej wypalarki plazmowej Hypertherm z możliwością cięcia rur okrągłych i prostokątnych, mamy dostęp do lasera i water-jeta. Przez 30 lat doświadczeń zdobyliśmy bogate know-how, posiadamy podwykonawców i wiele kontaktów w różnych branżach. Wytwarzamy elementy na poziomie hi-end, oraz middle-end z dokładnością nawet do 0,01mm. Podzespoły stalowe często wykańczamy odpornym mechanicznie lakierem proszkowym, natomiast elementy aluminiowe poddajemy procesowi anodowania.

W tym dziale prezentujemy wybrane ciekawsze realizacje z zakresu nie tyko astronomii, ale również mechaniki i budowy maszyn, urządzeń do produkcji filmów, sprzętu sportowego, optycznego, a nawet architektury, wystroju wnętrz i wielu innych dziedzin. Lubimy nowe wyzwania i chcemy sukcesywnie wzbogacać nasze portfolio. Jesteśmy w stanie gotowości, aby podjąć się realizacji każdego ciekawego pomysłu, czekamy na Państwa propozycje.

Kierownik działu: Krzysztof Uniwersał
Kontakt: uniwersal.k@gmail.com


Przyjmujemy zlecenia z zakresu obróbki skrawaniem i cięcia plazmą, przeczytaj więcej->

 

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij