Newsy

Nowa strona internetowa

Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej, lepiej dostosowanej do aktulanego profilu dzialalności naszej firmy. Przepraszamy za kilka niedociągnięć, nad którymi prace niebawem dobiegną końca. Zapraszamy również na naszą starą stronę (sklep w menu), na której znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o naszych produktach.

czytaj więcej »

Kopuła astronomiczna 2.2 metra niedaleko Bochum.

Jest to klasyczna wersja dopracowana pod każdym względem - mechanicznym i estetycznym z zabezpieczeniami przed każdymi warunkami atmosferycznymi - wszystko po to aby sprzęt spał sobie spokojnie...
 

czytaj więcej »

Sterowana przez internet kopuła astronomiczna 2.2m - Szkocja

Kopuła astronomiczna 2.2m w wersji komputerowej to nasza wersja eksportowa która jest wyposażona we wszystkie opcje które potrzebne są do zdalnego sterowania kopułą przez internet...

czytaj więcej »

Kopuła astronomiczna 2.2 metra w Piestanach na Słowacji

Manualna wersja kopuły o średnicy 2.2 metra została zamontowana w Piestanach na Słowacji. Całość jest sterowana ręcznie , górna klapa za pomocą mechanizmu rolki z łańcuchem dzięki czemu zawsze , nawet przy maksymalnym oblodzeniu da się otworzyć kopułę.

czytaj więcej »

Podwójna luneta widokowa 25x100mm w nowym designie

Nasza najnowsza odsłona lunety widokowej z dodatkową lunetą dla osób niepełnosprawnych oraz dla dzieci.

czytaj więcej »

Seria lunet widokowych 25x80mm w Chorwacji

Dwadzieścia lunet widokowych będzie służyło turystom do podziwiania pięknej chorwackiej krainy....

czytaj więcej »

Zakład Optyki Instrumentalnej "U N I W E R S A Ł"
ul. Poniatowskiego 9,
34-300 Żywiec

Skontaktuj się z nami

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij